Emniyetteki biyometrik veriler milli yazılıma emanet Emniyetteki biyometrik veriler milli yazılıma emanet

SARSILMAZ, SAR9 ailesinin en yeni ve ileri teknolojiye sahip jenerasyonu olan Gen3'ü piyasaya sundu. Tamamen yerli tasarım ve mühendislikle üretilen SAR9 Gen3, Türkiye'de ve yurt dışında çeşitli ödüller kazanan bir tabanca serisi olan SAR9'un son versiyonu olma özelliğine sahip.

S A R S9 G E N3 S E R I S I 1

"Havada, Karada ve Denizde" sloganıyla tanınan SARSILMAZ, SAR9 Gen3'te tasarım ve mühendislik özellikleriyle kullanıcılara yeni bir deneyim sunmayı hedefliyor. Polimer gövde, paslanmaz kaset, yüksek alaşımlı çelik namlu ve kapak gibi özellikler SAR9 Gen3'ün üstün özelliklerinden bazıları.

Değiştirilebilir kabza kapağı ve sırtlık, manuel emniyet ve durum göstergesi, picatinny ray sistemi gibi özellikler SAR9 Gen3'ün kişiselleştirme olanağını artırırken, tetik emniyeti, yarı kurulu sistem ve gövde emniyeti gibi güvenlik özellikleri sağlıyor.

S A R9 C G E N3 1 780X470

SAR9 Gen3, 9 mm kalibrede olup, taşıma ve kullanım kolaylığı sağlayan boyutlara sahip. 15, 17 ve 19 mermili şarjör seçenekleri bulunan GEN3, ayrıca SAR9 ailesinin diğer modelleri olan SAR9, SAR9 C, SAR9 Sport'tan oluşan yeni nesil, farklı renk seçenekleriyle sunuluyor.

SARSILMAZ, yıllık 440 bin tabanca, 120 bin piyade ve makineli tüfek üretim kapasitesiyle Avrupa'nın en büyükleri arasında yer alırken, tamamen yerli tasarım ve mühendislikle üretilen silah sistemleri 80'den fazla ülkeye ihraç ediyor.