Wagner Haberleri

Wagner haberleri ve güncel Wagner gelişmeleri, Wagner ile ilgili tüm video, Wagner fotoğrafları ve Wagner haberleri Defence Türkiye sitemizde


Dünya

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Wagner’in kurucusu Yevgeniy Prigojin’in öldüğü uçak kazasının enkazında ulaşılan cesetlerde el bombası parçalarının bulunduğunu söyledi.

Dünya

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Wagner paralı savaşçı grubunun eski komutanlarından Andrey Troşev ile görüştü.

Dünya

Rusya'da, özel jetinin düşmesi sonucu ölen Yevgeniy Prigojin'in kurucusu olduğu Wagner grubu, Afrika ve Belarus'ta faaliyetlerini sürdürdüğünü duyurdu.

Dünya

İngiltere İçişleri Bakanı Suella Braverman, "Açık ve basit, bunlar terörist." dediği Rus paralı askerlerinden oluşan Wagner grubunun İngiltere'nin terör örgütleri...

Dünya

Pentagon Sözcüsü Tuğgeneral Patrick Ryder, Wagner’in kurucusu cc'in ölümüyle ilgili "Wagner grubu esasen bitti." dedi.

Dünya

Wagner’in kurucusu Yevgeniy Prigojin’in cenaze töreninin “dışarıya kapalı bir şekilde” St. Petersburg’daki bir mezarlıkta yapıldığı bildirildi.

Dünya

Beyaz Saray Sözcüsü Karine Jean-Pierre, Wagner'in kurucusu Yevgeniy Prigojin'in 23 Ağustos'taki uçak kazasında öldüğünden giderek daha çok emin olduklarını belirtti.

Dünya

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, öldüğü bildirilen Wagner’in kurucusu Yevgeniy Prigojin’in cenaze törenine ilişkin henüz bir karar alınmadığını belirterek, “Bu tür...

Dünya

Rusya Soruşturma Komitesi, Tver’de özel jetin düşmesi sonucu ölenler arasında Wagner’in kurucusu Prigojin’in de bulunduğunu teyit etti.

Dünya

Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko, Rusya'nın Tver kentinde düşen uçakta hayatını kaybeden Wagner'in kurucusu Yevgeniy Prigojin'in güvenliğinden sorumlu olmadığını belirtti.